Odbiór i wysyłka przesyłek


W sieci punktów i automatów jest blisko 17 000 lokalizacji, w których szybko i wygodnie odbierzesz oraz wyślesz swoje przesyłki. Wybierz punkt Pocztex PUNKT lub automat Pocztex AUTOMAT najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb:

placówki pocztowe, automaty paczkowe w placówkach oraz w marketach Biedronka, Carrefour i Lewiatan, sklepy: Żabka, ABC, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek oraz Arhelan.


 ODBIERAJ PRZESYŁKI GDZIE I KIEDY CHCESZ 

Robiąc zakupy online wybierz automat lub punkt z sieci punktów odbioru i automatów Poczty Polskiej (metody dostawy: Pocztex AUTOMAT lub Pocztex PUNKT). Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz SMS lub email z potwierdzeniem. W międzyczasie możesz ją śledzić tutaj. Następnie udaj się do wybranego punktu lub automatu paczkowego, wpisz swój kod odbioru i odbierz przesyłkę. Możesz także skorzystać z dostawy pod adres – Pocztex KURIER.

Przypominamy: w placówkach pocztowych odbiór przesyłek odbywa się na podstawie okazania dokumentu tożsamości. Twoją przesyłkę może odebrać także pełnomocnik lub przedstawiciel ustawowy.


WYSYŁAJ PRZESYŁKI TAK JAK LUBISZ

Zamów kuriera pod adres, nadaj przesyłkę w placówce pocztowej lub wyślij w punkcie partnerskim – w sklepie Żabka, ABC, Lewiatan, Delikatesach Centrum, Groszek, Arhelan.

WYGODNIE ONLINE WYŚLIJ PRZESYŁKĘ

Komfortowo i wygodnie przygotuj oraz opłać przesyłkę online w NADAJ PRZESYŁKĘ, następnie wydrukuj etykietę i umieść ją na przesyłce. Wybierz miejsce wysłania przesyłki – dowolną placówkę pocztową lub punkt partnerski: sklep Żabka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Groszek, Arhelan. Następnie udaj się do placówki pocztowej lub punktu partnerskiego i wyślij swoje przesyłki.

Wybierz miejsce odbioru przesyłki: Pocztex KURIER – pod adres, Pocztex PUNKT – do jednego z 17 000 punktów odbioru lub Pocztex AUTOMAT – do automatu paczkowego w ramach naszej sieci, które wskazujesz wygodnie z mapy.

W ŻABCE lub sklepie sieci EUROCASH

Klienci indywidualni mogą online w NADAJ PRZESYŁKĘ  wysłać przesyłkę w jednym z ponad 9400 sklepów Żabka oraz w wybranych sklepach: ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Groszek oraz Arhelan. Blisko, szybko i wygodnie, po drodze do pracy lub do domu.

TRADYCYJNIE W PLACÓWCE POCZTOWEJ

Przygotuj wcześniej dokładny adres punktu odbioru lub automatu, w którym adresat chce odebrać przesyłkę (sprawdź wygodnie na naszej mapie) oraz adres samego adresata. Wypełnij ręcznie papierową etykietę nadawczą ⇒ zobacz wzór i wyślij przesyłki bezpośrednio na Poczcie.

Klienci platformy Vinted.pl także mają możliwość szybkiego i wygodnego wysyłania paczek w punktach partnerskich – sklepach Żabka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Groszek, Arhelan w całym kraju, obok dotychczasowej metody nadawania w placówkach pocztowych, a także mogą odbierać przesyłki Vinted.pl w całej sieci punktów Pocztex PUNKT.