PICK UP & SENDING


W sieci punktów odbioru i automatów jest blisko 17 000 lokalizacji, w których szybko i wygodnie odbierzesz swoje przesyłki. Wybierz punkt Pocztex PUNKT lub automat Pocztex AUTOMAT najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb:

placówki pocztowe, automaty paczkowe w placówkach oraz w marketach Biedronka, Carrefour i Lewiatan, sklepy: Żabka, ABC, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Arhelan oraz kioski i saloniki prasowe RUCH.


 PICK UP WHERE AND WHEN YOU WANT 

Robiąc zakupy online wybierz automat lub punkt z sieci punktów odbioru i automatów Poczty Polskiej (metody dostawy: Pocztex AUTOMAT lub Pocztex PUNKT). Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz SMS lub email z potwierdzeniem. W międzyczasie możesz ją śledzić tutaj. Następnie udaj się do wybranego punktu lub automatu pocztowego, wpisz swój kod odbioru i odbierz przesyłkę.

Przypominamy: w placówkach pocztowych odbiór przesyłek odbywa się na podstawie okazania dokumentu tożsamości. 

Please note that your shipment may also be collected by a proxy or legal representative.


SEND ITEMS AS YOU LIKE

Zamów kuriera albo nadaj przesyłkę w placówce pocztowej lub pozostaw do nadania w sklepie Żabka.

WYGODNIE ONLINE W APLIKACJI NADAJ PRZESYŁKĘ

Komfortowo i wygodnie przygotuj i wyceń przesyłkę online w aplikacji NADAJ PRZESYŁKĘ, wydrukuj etykietę i umieść ją na przesyłce. Możesz wybrać miejsce wysłania przesyłki – dowolną placówkę pocztową lub jeden z blisko 9000 sklepów sieci Żabka. Następnie udaj się do placówki pocztowej lub sklepu Żabka i wyślij swoje przesyłki. W aplikacji wybierasz także miejsce odbioru przesyłki – pod adres lub do jednego z blisko 17 000 punktów odbioru i automatów w ramach naszej sieci, który wskazujesz wygodnie z mapy.

TRADITIONALLY IN A POST OFFICE

Przygotuj wcześniej dokładny adres punktu odbioru lub automatu, w którym adresat chce odebrać przesyłkę (sprawdź wygodnie na naszej mapie) oraz adres samego adresata. Wypełnij ręcznie papierową etykietę nadawczą ⇒ zobacz wzór i wyślij przesyłki bezpośrednio na Poczcie.

AT ŻABKA STORE 

Od 12 grudnia klienci indywidualni mogą pozostawić do nadania przesyłkę w jednym z blisko 9000 sklepów sieci Żabka, wybierając dostawę kurierską do wybranego punktu odbioru czy automatu lub do domu adresata. W tym celu należy skorzystać z aplikacji on line NADAJ PRZESYŁKĘ, przygotować i opłacić przesyłkę online, następnie wydrukować etykietę i umieścić ją na przesyłce. Następnie udać się do dowolnego sklepu ŻABKA (adresy można sprawdzić na mapie), pozostawić przesyłkę i odebrać potwierdzenie od sprzedawcy w sklepie.

Wcześniej od kwietnia br. klienci indywidualni platformy Vinted.pl zyskali możliwość szybkiego i wygodnego wysyłania przesyłek w sklepach Żabka w całym kraju, obok dotychczasowej metody nadawania w placówkach pocztowych, a od lipca br. mogą odbierać przesyłki Vinted.pl w całej sieci punktów odbioru Poczty Polskiej.