Korzyści dla Ciebie


Pocztex PUNKT i Pocztex AUTOMAT to nowoczesne metody dostawy, które cieszą się stale rosnącą popularnością wśród sklepów internetowych i platform e-commerce oraz wśród Klientów robiących coraz częściej zakupy online.


NAJWIĘKSZY WYBÓR PUNKTÓW ODBIORU ORAZ AUTOMATÓW W JEDNYM MIEJSCU

Duży wybór i zróżnicowane lokalizacje to gwarancja, że każdy kupujący znajdzie dogodny punkt lub automat dla siebie, często w odległości tylko kilku minut pieszo. Dodatkowo, z myślą o naszych Klientach współpracujemy jedynie ze znanymi i zaufanymi Partnerami, dzięki czemu odbiór przesyłki jest jeszcze bardziej komfortowy.


95% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Klienci, którzy skorzystali z odbioru przesyłki w naszej sieci punktów odbioru i automatów polecają tę metodę dostawy. Dzięki dużej liczbie lokalizacji i równomiernemu ich rozmieszczeniu na terenie całego kraju, bardzo łatwo można znaleźć punkt lub automat w swojej okolicy. Dzięki naszej sieci oszczędzasz czas, przesyłkę możesz odebrać podczas codziennych czynności, przy okazji zakupów w drodze do domu lub pracy. To usługa maksymalnie dostosowana do stylu życia naszych Klientów.


7 DNI NA ODBIÓR PRZESYŁKI W PUNKTACH I 3 DNI W AUTOMATACH

W punktach odbioru Pocztex PUNKT (placówki pocztowe, sklepy: Żabka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Groszek oraz Arhelan) przesyłka czeka 7 dni od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia SMS lub e-mail. W międzyczasie, otrzymasz jeszcze 2 przypomnienia o możliwości odbioru. Po upływie 7 dni, przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.

W automatach paczkowych Pocztex AUTOMAT 24/7 przesyłka czeka 3 dni w automacie od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia SMS lub e-mail. Po upływie 3 dni, przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.

Przypominamy: nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za czas oczekiwania, a o wszystkich statusach informujemy Cię na bieżąco w SMS lub e-mail.


ELASTYCZNE GODZINY ODBIORU

W ramach naszej sieci wybrane punkty czynne są 7 dni w tygodni. W automatach paczkowych przesyłki możesz odbierać 24h przez 7 dni w tygodniu. Sklepy Żabka oraz inne czynne są w większości w godzinach 6-23 lub 6-22. Korzystając z odbioru przesyłek w naszej sieci punktów odbioru i automatów, możesz wybrać punkt lub automat dostosowany do własnych preferencji i stylu życia, blisko domu lub pracy.


ŚLEDZENIE PRZESYŁKI ONLINE

Gdy Twoja przesyłka zostanie nadana i otrzymasz jej numer, możesz śledzić na bieżąco na jakim jest etapie ⇒ SPRAWDŹGdy trafi już do wybranego przez Ciebie punktu lub automatu, otrzymasz powiadomienie SMS lub e-mail.