Zakupy ze Smyk.com odbierzesz wygodnie w punktach


SMYK udostępnił swoim klientom możliwość odbioru zakupów w największej sieci typu click&collect w Polsce. Od teraz, zakupy ze Smyk.com można odebrać w placówkach pocztowych, sklepach Żabka, stacjach Orlen, kioskach Ruch oraz w nowych automatach Smartbox dostępnych w wybranych placówkach i marketach Biedronka.

Odbiory przesyłek z punktów, czyli tzw. click&collect to trend w eCommerce, który rozwija się dynamicznie już od kilku lat. Sieć punktów Poczty Polskiej jest największą tego typu siecią w Polsce. Możliwość wyboru miejsca odbioru przesyłki z ponad 12 tys. punktów w ramach jednej metody dostawy to niebywała wygoda dla klientów sklepów internetowych a jest ona jednym z kluczowych czynników skłaniających do robienia zakupów online.

Bardzo się cieszymy, że kolejny silny i znany brand udostępnia swoim klientom naszą sieć punktów odbioru. Do tej pory klienci Smyka, mogli korzystać z tradycyjnej dostawy kurierskiej Pocztex, teraz zyskają dostęp do nowoczesnej sieci punktów odbioru i bardzo dogodnych lokalizacji w ich okolicy. Dodam, że w obliczu aktualnej sytuacji w kraju i konieczności zamknięcia sklepów stacjonarnych, jest to także dodatkowo wsparcie dla naszych klientów w sprzedaży online. – mówi Rafał Makowski, menedżer ds. rozwoju sieci click&collect w Poczcie Polskiej.

Obecna sytuacja stawia przed nami wiele trudności, jak również mnóstwo wyzwań. Jednym z nich jest potrzeba dostarczania klientom zamówionych paczek do najodleglejszych miejsc w Polsce. Dzięki współpracy z Pocztą Polską, nasi klienci zyskują taką możliwość. Ogromna skala 12 tysięcy punktów odbioru przesyłek, przybliży SMYKA do miejsc zamieszkania czy pracy naszych klientów. Współpraca z największym operatorem przesyłek w Polsce daje nam pewność, że wszystkie zamówienia dotrą na czas pomimo trudności w dobie dzisiejszego handlu. – komentuje, Zdzisław Bender, eCommerce Sales Director w SMYK.