Promocja dla Ambasadorek AVON w Żabce


Ambasadorki Piękna firmy Avon, które złożą zamówienie do odbioru w sklepach Żabka w dniach 6-19 listopada br., będą mogły skorzystać z promocji na zakup napoju Foodini za 1 zł. Na początku września 2019 r. Avon udostępnił możliwość odbioru zamówień w kolejnych punktach sieci click&collect Poczty Polskiej. 

Każde zamówienie złożone w okresie trwania promocji z odbiorem w wybranym sklepie Żabka, będzie premiowane kodem zniżkowym na zakup napoju Foodini, który Ambasadorka otrzyma w wiadomości email.  Jeden kod upoważnia do zakupu jednego napoju w promocyjnej cenie i może zostać wykorzystany do dnia 30 listopada 2019 r. Kampania ma na celu zachęcenie Ambasadorek do skorzystania z nowych, wygodnych punktów odbioru zamówień, czyli sieci ponad 6000 sklepów Żabka w całej Polsce. Biorąc pod uwagę dogodne lokalizacje, Ambasadorki mogą znaleźć najbliższy sklep już w odległości niecałych 300 m od miejsca zamieszkania.

Organizatorem promocji jest Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w plikach do pobrania na stronie internetowej www.avon.pl w Klubie Avon.