Kupuj w Empik Foto! Odbieraj w punktach sieci Poczty Polskiej


Dzięki integracji z siecią “Odbiór w Punkcie” klienci Empik Foto mogą odbierać swoje zamówienia we wszystkich placówkach Poczty Polskiej, sklepach sieci Żabka oraz automatach Smartbox.

Wśród zamówień składanych przez naszych klientów przeważają produkty personalizowane, które bardzo często zamawiane są jako prezenty dla bliskich. Kluczowe jest zatem dla nas to, aby taki prezent trafił jak najszybciej do obdarowanej osoby. Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie – te i wiele innych okazji to dla nas bardzo ważne okresy, jeśli chodzi o sprzedaż. Nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia. Współpraca z Pocztą Polską znacznie usprawnia cały proces logistyczny, a jednocześnie sprawia że nasi klienci są zadowoleni, bo mogą otrzymać swoje zamówienie na czas i odebrać je w jednym z 10 tys. punktów odbioru w całej Polsce. – mówi Piotr Szymański, Senior Category Manager Empik Foto.

Rynek e-commerce dynamicznie się zmienia. To, czy klient zdecyduje się na zakup zależy już nie tylko od oferty sklepu, ale także od warunków dostawy. Możliwość odbioru zamówionej przesyłki o dowolnej porze, w najbliższej placówce Poczty Polskiej albo w osiedlowej Żabce, jest bardzo ważnym czynnikiem, który decyduje o zadowoleniu klientów.