Skorzystaj z sieci punktów odbioru w Allegro Smart!


Płacąc raz w roku abonament w ramach Allegro Smart!, klienci mogą skorzystać z darmowej dostawy do największej sieci punktów odbioru Poczty Polskiej. 

Dzięki współpracy pomiędzy Pocztą Polską, a Allegro Klienci mogą skorzystać z nowej oferty Allegro Smart!. To oferta abonamentowa skierowana do kupujących na platformie Allegro.pl, w ramach której otrzymują oni gwarancję darmowej dostawy za pośrednictwem wybranych form dostawy oraz inne benefity. Cena abonamentu rocznego zakupionego w Allegro w ramach oferty wynosi 49 złotych. Dostępna jest także wersja półroczna za 39 zł.

Przesyłki można odbierać w dynamicznie rosnącej sieci Poczty Polskiej Odbiór w Punkcie: w placówkach pocztowych, w automatach pocztowych w wybranych placówkach i marketach Biedronka, na stacjach paliw Orlen, w kioskach RUCH i w sklepach Żabka. W ramach abonamentu Allegro Smart!, Klienci mają możliwość darmowych zwrotów do sprzedawców na Allegro. 

– Po raz kolejny przekonujemy się, że naszą usługę dostaw do placówek pocztowych i punktów partnerskich doceniają Klienci Allegro, dla których jesteśmy ważnym dostawcą przesyłek. Poczta Polska jest liderem pod względem wielkości sieci punktów odbioru i konsekwentnie dąży do zwiększenia udziału tej formy dostawy w ogólnym wolumenie.  – mówi Członek Zarządu Poczty Polskiej Grzegorz Kurdziel.